Witaj na BloodWF

Blood Wrestling Federation Zapraszam ! Zapisz się i graj

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Ring
  •  » Ring Blood Wrestling Federation

#1 2011-03-15 20:50:57

 Adrianedi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 40
Punktów :   

Ring Blood Wrestling Federation

Zaczynamy, jest to ring tylko na nim mozna pisać swoje posty Ringowe. Nie tworzymy innych tematów i piszemy w tym !. Inne tematy będą kasowane. I przypominam Minimalnie 7 linijek a max 80 !

--------------------------------------------




http://images40.fotosik.pl/701/e5ccee5db25ddbc5.jpg


Słyszymy głośną muzykę,  a do ringu zbliza sie owacyjnie witany przez publiczość The Rock... The Great One po chwili już znajduje się w ringu chwyta za mikrofon i rozpoczyna swoje przemówienie

Witam was fani Blood Wrestling Federation !. Wszyscy mnie znacie i uwielbiacie jestem The Great One, The Brahama Bull !. The People's Champion... The Rock !. Długo zastanawiałem się przed wyjściem tutaj czy słusznie robię powracając do Wrestlingu, Nadeszły chwilę zwątpienia w to co potrafię, przy mikrofonie i w Ringu. Nie byłem pewien czy zachowam forme sprzed kilku lat. Jednak gdy tylko usłyszałem wasz głośny Doping odrazu zmieniłem swoje zdanie, szybko zastanowiłem się nad tym co tutaj powiem. Wstałem i wyszedłem na ring, już pewny swoich umiętności !. Wiedziałem że mogę liczyć na wasz doping i tylko to trzymało mnie przy swojej decyzji. Wspomnę wam moją Historię, ja The Rock przez wiele lat walczyłem w znanej wszystkim federacji World Wrestling Federation, byłem jednym z najbardziej znanych i naczęściej rozpoznawanych wrestlerów świata, na tej federacji kończy się to co osiągnąłem, to co osiągnąłem dobrego. Następnie przyszły czasy WWE, dla People's Championa złe czasy, to właśnie wtedy zrezygnowałem z trenowania i czynnego uprawiania Wrestlingu, pewnie długo nie usiedziałbym w domu i szybko powrócił. Ale niestety pojawił się jeden reżyser proponujący mi rolę w jego filmie. Później pojawiali się kolejni, a ja wierzyłem że zrobię karierę. Z czasem zapominałem o treningach i o świecie McMonha czyli WWE. NIespełna rok temu przypomniałem sobie o moich zaszczytnych planach, wziąłem sie za treningi. Przez te kilka lat zaniedbałem swoją formę, i dyspozycję sportową. Pół roku zajął mi powrót do dawnej dyspozycji. Okazało się że Pan Mc.Monh, zaproponował mi posadę jako Gospodarza Wrestlemani, ucieszyłem się jednak moja radość szybko minęła kiedy to okazało się że jeżeli w walce The Miz vs John Cena zwycięzcą zostanie ten drugi ja zostaje automatycznie zowlniony. Jak to określał Vince odesłany na zasłużoną emeryturę. No i stało się najwiekszy Baby Face w Federacji WWE Johne Cena zwyciężył walkę ze swoim rywalem, jednocześnie odbierając mu pas . A mnie odsyłając na emeryturę. Wtedy wiedziałem że juz nigdy nie powróce do Filmów akcji, sławy i tym podobnych. Dowiedziałem się że istnieje tutaj pewna federacja jaką jest Blood WF, pomyślałem że właśnie tam spróbuje swoich sił i przez ostatnie lata swojej kariery coś jeszcze osiągnę. Wiadomo moim celem jest najważniejszy pas tej organizacji wrestlingowej, jednak by go zdobyć naprawdę musze się nieźle napracować i potrudzić. Tutaj sukcesy nie przyjdą tak latwo, już niebawem pierwsza tygodniówka, liczę na występ w niej i zdobycie zasłużonego zwycięztwa. Wy wiecie że ja nigdy sie nie poddaje, nigdy nie poddam !. Będę dążył Krok po kroku do najważniejszego pasa federacji aż w końcu padnie on moim łupem !. A jak już dostanie się w moje ręce to z nic nie ucieknie, utrzymam ten pas tyle ile dam radę. Jestem The People Champion, Brahama Bull, The Great One i The Rooock !!!. <brew w górę>. [color=#800000]If Ya Sssssssssssmmmmmmmmmeeeeeeelllllllllll What The Rock, is Cooking !!!
[/color]

Offline

 

#2 2011-03-17 16:12:15

damianekozw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

Słychać znany wszystkim Theme tak to ''Dashing'' Cody Rhodes! Zawitał federacje BloodWF!! Widać mozny Heat od fanów... Cody rhodes wykonuje swój taunt przed lustrem poczym wchodzi do ringu.

http://www.videobatista.com/wp-content/gallery/wwe-superstars/cody-rhodes.jpg
Tak jest to ja "Dashing" Cody Rhodes! Widze po waszych minach że jesteście kompletnie zgubienia jednak prawda jest taka: Cody Rhodes zawitał do BloodWF  i to już na stałe! Już widzę na trybunach kilka osób grubych brzydkich i zupełnie mi się oni nie podobają. Chyba będziecie potrzebowali pomocy od specjalisty. Przybyłem tutaj by pokazać wam jak być takim jak ja czyli jak stać się "Dashing". To nie jest takie trudne ale.... (Cody spogląda wśród publiczności) Nopomyłka to będzie bardzo trudne, patrzę na was i jestem zdziwiony. Pełno was ze zmarszczkami i niewiadomo z czym ale spokojnie. Teraz jestem tutaj i ja was wyleczę więc słuchajcie mnie brzydale! ( buczenie na trybunach) No proszę was dlaczego buczycie? Czyżbyście zazdrościli mojej urodzie ? Proszę was nie powiniście bo i tak żaden z nich nie będzie taki jak ja! Nikt nie będzie DASHING! Ja jestem jedyny w swoim rodzaju! Nikt nie jest w stanie mi dorównać i to ja w najbliższym czasie wszystko wam pokaże i udowodnie! Zastanawia was pewnie fakt po kim jestem taki piękny. Mój ojciec Dusty... po nim napewno nie. Przecież on jest gruby ma zmarszczki i wogule nie nie nie!! Mój brat tak samo nie jest przykładem piękności a wręcz przeciwnie a więc jak widzicie jestem jedyny w swoim rodzaju. Nikt nie może się do mnie upodabniać bo to tylko ja jestem DASHING!! ( buczenie fanów) Uwolniłem się od World Wrestling Entertaiment ponieważ miałem już dość patrzenia na tą nedzną twarzyczkę Vinca McMahona. Co prawda powinien najpierw zająć się swoim wyglądem a dopiero później zarządzaniem. Pełno zmarszczek do tego jeszcze siwe włosy no jesteś bogatym człowiekiem mógłbyś zrobić coś dla swojej urody. Tak samo było z Theodorem Longiem na którego także nie mogłem patrzeć. Nie wiem czy zakładanie za dużych garniturów to teraz jest w modzie no nie wiem zupełnie się nad tym nie zastanawiałem ale dość już. Odeszłem z WWE z powodu prezesa, Generalnego manadzera Smackdown a teraz jestem tutaj w BloodWF  i co widzę ? Można powiedzięc że to samo co tam a może nawet jeszcze gorzej. Eric Bischoff gdzie nie ma miejsca w którym nie było by zmarszczek no i chyba musze pokazać mu pierwszemu jak stać się Dasing. Jego stan jest tragiczny tak samo dotyczy to was wszystkich tutaj siedzących. Spójrzcie na siebie i co ? Raczej nic a teraz spójrzcie wszyscy na mnie. Popatrzcie z uwagą czy to nie jest coś pięknego. Spójrzcie na moją twarz na moje ciało. Poprostu wszystko jest idealne ale wiecie trzeba dbać o wygląd. Nie wystarczy tylko go mieć. Należy pielęgnować swoją twarz. Ale co tam wy wszyscy brzydale możecie o tym wiedzieć. Raczej nic poprostu macie pusto w tych swoich głupich główkach! ( publiczność buczy) Nie tylko jestem piękny ale także wspaniale utalentowanym wrestlerem. Przyszedłem tutaj do BloodWF nie tylko po to by być lecz po to by zdobywać trofeum na które jak najbardziej zasługuję. W tym miejscu mogę stwierdzić że jestem najpiękniejszym mężczyzną wśród wszystkich tutaj zgromadzonych. (buczenie fanów) Tak więc to chyba byłoby na tyle a i jeszcze. Przyjdę tutaj niebawem i proszę was zróbcie coś ze swoim wyglądem , ubierzcie się elegancko bo to nie jest jakaś wieś. I już niebawem rozpocznie się nowa era! Era "Dashing Cody Rhodesa!

Po tych słowach Cody rzuca mikrofon na mate, schodzi z kwadratowego pierścienia i po drodze wyśmiewuję fanów.


http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2010/299/a/d/__dashing___cody_rhodes_sig_v3_by_th3epic1-d31l0xo.png
W/P/R na tygodniówce- 0/0/0
W/P/R na House Show 0/0/0
W/P/R na PPV 0/0/0

Offline

 

#3 2011-03-17 18:56:47

LampsxD

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 35
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

http://1.bp.blogspot.com/_6WdkXi_sdbQ/ScaWSH8MREI/AAAAAAAADWs/4x8vzAmJiJs/s400/10.bmp
"No More Words " Na ring zmierza Jeff Hardy. Bierze mikrofon i zaczyna mówić:
Hmm.. witajcie BWF Universe. Nazywam się Jeff Hardy. Przybyłem tu , ponieważ WWE to żenada i ten cały Vince McMahon , dziadek. Albo Dixie Carter ? TNA też było żenujące , dlatego przybyłem do Blood Wrestling Federation. Byłem WWE Championem , World Heavyweight Championem , IC Championem , WWE TT Championem oraz TNA WHC! Tutaj wygram pas BWF Heavyweight Championship , ponieważ jestem Extreme Enigma. Na gali PPV "Extreme Day"
zobaczycie co to znaczy "Extreme" . Nikt mnie nie pokona w tej federacji. Pokonywałem już Undertaker'a , Edge'a , CM Punk'a i innych.
Tutaj już się nie poddam i będe najlepszy. Twist of Fate , Swanton Bomb i tyle . A wy jesteście żałośni (Połowa hali krzycy Hardy Rulez , a druga Hardy Sucks)
Nie jestem jakimś tam Baby Face'm jak John Cena czy Rey Mysterio.
Nie mogę się doczekać pierwszej tygodniówki czyli BWF Impact! , na której odniosę pierwszę zwycięstwo w federacji LampsaxD!
Nikt mi nie dorówna , a mój brat Matt ? On jest żałosny , nic nie osiągnał w WWE i TNA . Matt = Drewno!!!!
The Anti-Christ of professional Wrestling przybył do BWF , kto mi stanie na drodze do wygrania głównego pasa federacji , ten pożałuje !
Swanton Bomb i tyle ! No dobra , a teraz dziękuje wam, że mnie wysłuchaliście . Do zobaczenia
(Jeff pokazuje swoje znaki rozpoznawalne , rzuca mikrofon i idzie na Backstage)


_______________________________________
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRxd5L48CDNyYupyloOD4Ac8w-nPHm7ZDxd7HdwgYZPne2I5NVp&t=1
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7AMEf5Xetn-nsuy5f5TPoHwB9Na5uHcYSpdqI8qOjRZAX8URv&t=1

Offline

 

#4 2011-03-18 17:14:32

ExplosionV

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

http://th08.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010/051/4/d/AJ__The_New_Nature_Boy__by_KnightNephrite.jpg
Do ringu wchodzi New Nature Boy Aj Styles w towarzystwie Ric'a Flaira!!
Jest już w ringu jednak publiczność tak buczy że nie daje mu dojść do słowa!
(Ric): Cisza marni hipokryci gdyż przed wami stoi największa gwiazda Blood Wrestling Federation New Nature Boy, Pheomental One AJ STYLES!!
(AJ): Tak właśnie. Może w TNA się pokłociliśmy ale tu jest inaczej!! Jesteśmy przyjaciółmi i nic nas nie roździeli!! Najlepiej żebyście już klękali ponieważ jestem tu!! Nie możecie nawet spojrzeć na taki cud jakim jest AJ Styles!! Nigdy żaden z tych zawodników mnie nie pokona!! A mówiąc żaden z tych mówię o Cody Rhodes, The Rock i Jeff Hardy!!
Cody Rhodes to piękniś który nawet nie wie co się dzieje wokół niego!! Nigdy mnie nie pokona ponieważ nie da się pokonać doskonałości!! Nawet nie może o tym pomarzyć żeby stać w ringu z kimś takim jak ja!!
The Rock!! Głupi aktorek który nie wiem co tu robi!! Nie powinien wogóle się tu znajdywać i nadal tkwić w tym marnym WWE ponieważ tam jego miejsce!! Nigdy nie zostaniesz mistrzem w takiej federacji jak BWF!! Nie wiem czemu wogóle się udzielasz w ringu ponieważ i tak cię nikt nie słucha!! Dlatego lepiej nie wchodź mi w drogę!!
A teraz pan Antychryst Jeff Hardy!! W TNA szpanował tym że jest w grupie Immortal!! Nigdy nie byłeś tam dobry!! Byłeś najsłabszym ogniwem a grupa Fortune i tak była lepsza!!! No właśnie grupa Fortune!! Chciałbym wrócić do tematu Cody Rhodes!! Chciałbym abyś dołączyć do grupy którą reaktywuję czyli FORTUNE!! AJ zdejmuje płaszcz i ma na sobie koszulkę fortune! Tak właśnie Ric będzie menagerem tej grupy więc chętni nich po prostu mówią!! Na titatronie zostało pokazane logo Fortune!!

                                                                       http://tribalwrestling.com/wp-content/uploads/Fortune.jpg
Zapamiętajcie sobie to logo ponieważ będzie na szczycie tej federacji!! Nigdy nie zapomnicie tej nazwy gdyż New Nature Boy wam to mówi!! Wogóle nie macie nic do mówienie!! A więc Cody chcesz dołączyć do tej grupy!! Ponieważ oprócz tego co mówiłem jesteś dobry w ringu i masz dobrze gadane!! Dlatego właśnie ciebie proszę ponieważ The Rock czy ten ćpun Jeff Hardy nie są tego godni!! A ty tak jak ja jesteś Dashing. Jednak pamiętajcie ja założyłem Fortune jednak tutaj nie ma lidera gdyż wszyscy jesteśmy równi!! Nie wiem po co inni się trudzą wogóle mówiąc coś w ringu gdyż wiele tu nie zrobią!! Mówi wam to New Nature Boy więc jest to prawda!! Nie macie nic do gadania gdyż jesteście śmieciami, hipokrytami czy nawet idiotami którzy nie wiedzą co jest dobre a co złe!!
(Ric): Teraz ja coś powiem!! WOOOOOOOOO!!! Tak to właśnie znaczy zamknijcie się śmiecie ponieważ New Nature Boy i Nature Boy są w ringu!! Nie macie nic do mówienia więc stulcie papy!!
(Aj): Dzięki Ric!! Rzeczywiście oni są jacyś inni niż perfekcyjny Aj Styles!! Nie widzę w nich nic dobrego gdyż są tylko dodatkiem do króla jakim jestem ja!!


Aj razem z Ric'kiem schodzą z ringu z pyszałkowatym uśmieszkiem!!


http://3.bp.blogspot.com/-6HSGpsOjIB4/TYIhHFfeOrI/AAAAAAAAAgc/CupkzQI3ry8/s1600/ajsygna.jpg

Offline

 

#5 2011-03-19 10:59:53

mixaki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

Rozbrzmiewa piosenka Johna Ceny....staje na rampie i salutuje po czym biegnie do ringu.... i się wita ze swoimi fanami..Pokazuje swoje znaki po czym bierze mikrofon i mówi :
-Jestem John Cena i jestem najlepszy w tej federacji.Nikt mnie nie pokona np :Undertaker,The Miz itp.....
a jeśli chodzi o moją pierwszą walkę to Cody Rhodes to fraajjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr!
-A jeśli chodzi o pasy zdobędę je wszystkie  po kolei i nikt nie stanie mi na drodze a jak stanie to będzie dupa blada...xD
-Pierwszy pas jaki będę mieć do mistrza świata potem wagi ciężkiej a potem....a potem będzie Tag Team !
-Więc pamiętajcie ja jestem tu twarzą tego efeda! i nikt nie powstrzyma mnie a jak powstrzyma to kiszka będzie z nim
-Pamiętajcie John Cena mistrz wagi ciężkiej , mistrz świata a potem mistrz tag team'u !!!


Od Admina : Post nie spełna warunków, minimum 10 linijek twój ma 8 ale zaakceptuje go po raz ostatni

Ostatnio edytowany przez mixaki (2011-03-19 11:23:40)


You Can See Me !

Offline

 

#6 2011-03-19 13:20:53

damianekozw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 9
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

Słychać znany wszystkim Theme tak to ''Dashing'' COdy Rhodes! Widać mozny Heat od fanów... Cody rhodes wykonuje swój taunt przed lustrem poczym wchodzi do ringu.

Witam was parszywe, paskudne niedojdy, dziś powiem wam co to znaczy słowo''Dashing'' to takie piękne słowo na które zasługuje tylko jeden człowiek a mianoiwicie człowiek piękny, przystojny któremu nikt nie może dorównać. Mowa tu oczywiście o mnie. Co mysleliscie że o was? No bez przesady choć na pierwszy rzut oka wydawało mi się że widzę poprawę na arenie. Lecz chyba się myliłem. Widzę tylko pomarszczonych ludzi. Nic tylko zmarchy i pryszcze ale spójrzcie na mnie. Czyż to nie piękna twarzyczka. Po co ja wogule pytam przecież wy i tak nie możecie ocenić. Pewnie nie macie słow na to co widzicie. Piękność uroda to moje cechy. Zero zmarszczek, zero pryszczów a spójrzcie na moje ciało. Na taki wygląd trzeba długo pracowac i chyba muszę się wami zająć. Coś tak czuje że to będzie mój obowiązek. Przybywając tutaj nie sądziłem że jesteście takie brzydale! Ale zostawmy na chwile ten temat a zajmijmy się BWF. Dostałem walkę z tym ochydnym, grubym, spasionym, niedojdą, niewypałem WWE który chcę zdobyć jakikolwiek pas tej federacj przychodząc tutaj do federacj BWF i walczyć z twarzą tej federacj czyli ze mną ''Dashingiem''Cody'm Rhodsem, wiecie o kim mówie? tak wiecie? tylko mu się podlizujecie tylko na to was stać mówię o Johnie Cenie, tym który nie ma wyglądu i napewno nie ma umiejętności, nie będzie już napewno ''Dashing'' Bo na to nikt poza mną nie zaśługuję... dla mnie jest nie dojdą to ja zdobęde pas tej federacj i uniosę go w górę ku niebu i wykrzyczę DASHING!Jak tylko przedję za 2 tygodnie kwalifikacje do tego pasa... A ty będziesz leżał na środku kwadratowego pierścienia i niebędziesz mógł wstać. Ostatnio przeczytałem na takim forum, że nie ma ludzi idealnych, odrazu się roześmiałem i wiecie o kim pomyślałem o sobie haha! Możecie sobie mówić, że jestem samolubem itp.. ale to ja tutaj ustawiam reguły to ja rozdaje karty! Ale tak jest jeden ideał ma na imię Cody a na nazwisko Rhodes! Wiesz co John Cena nawet nie masz sił ruszyć się z łużka tak Ci te sterydy walneły do uba nie masz sił poprostu, żeby wypowiedzieć się o mnię ale ja wiem co Ci wykonam! Wykonam Ci Cross Rhodes! Po którym padniesz na matę i nie wstaniesz haha!(Fani zaczynają bardzo mocno buczeć) No i po co buczycie niedojdy, parszywe tchórze powiedzcie mi to prosto w oczy... (Dashing czeka i krąży wokół ringu) No i widziecie jacy jesteście odważni nikt tutaj nie przyjdzie i nie powie co do mnie ma! Chcę wam pomóc parszywe niedojde a wy mi nie dajecie dojść do słowa nachwilkę odejdę od tematu sterydziaża Johna Ceny i powiem coś o was... ja nię mówię wam tego, żeby wam dopiec, lecz mówię to żęby was czegość nauczyć mianowicie jak być ''Dashing'' czyli piękny, przystojny, inteligętny lecz jak się tak rozglądam po hali to myślę sobie, że to będzie bardzo trudne, wróce dojdzie do moiej walki.. z tym Drewnem , Cena, Cena co ja mam tutaj dużo mówić nic nie wygrasz! Pas tej federacj zostaw sobie lepiej i czyść kible w tej federacj bo do tego się tlyko nadajesz nie stać cię na nic więcej wiesz co? Pewnie martwi cię to, że niemożesz być taki jak ja czyli ''Dashing'' Nikt taki nie może być ponieważ musi być idealny taki jak ja i utalentowany! A tobie to nie groźi haha.. zaraz muszę konczyć, ponieważ na 19-30 mam masażystkę na 20 mam manikjurzystkę a na 21 mam fryzjera, no wiesz John Cena dbam o siebie w przeciwięstwie do ciebie gruba niedojdo zrozum wreście bo nie lubie się powtarzać pokonam cię i odejdziesz z federacj bo tutaj nic nie osiągniesz zrozumiano!? Poczekajcie chwilkę... Cody Rhods schodzi z ringu i idzię po lustro, nie bierze tego lustra wraca po krzesło... Po co będe się przemeczał, ochrona przynieść mi to wielkie lustro zaraz! ( Lustro zostało postawione w ringu, a Cody się zaczyna przeglądać w nim) OOOHHH tak jaki ja jestem piękny, nie? Bardzo się czieszę, że taki jestem(Cody zdejmuję bluzę) O tak cóż za piękna umięśniona klatka piersiowa... hahaha John cena tobie też to nie groźi, ponieważ ty masz boiler hahaha.. no cóż nie ma drugiej takiej pięknej osoby w tej federacj, same pomarszczone gęby bez nivejki lub opalenizny nie wiem na co wy tą kasę wydajecie!? AAA już wiem chcecie poprostu zobaczyć najlepiej utalentowanego wrestlera w tej federacj czyż nie jest tak? Oczywiście, że tak jest... nie zaprzeczycie sobie. Niedługo wszystkie tutaj wypowiedziane słowa zamienią się w czyny! Bo wiesz ja nie kłamie fanów w przeciwjęstnie do ciebie spaślaku! Ta środowa gala będzie moim debiutem i najlepszym spędzonym dniem w tej federacj! Obiecuje wam jedno nie zapomnicie tego jak skopie dupę waszemu ulubiencowi!Jak wy możecie kupować jego błyskotki, koszulki i te gadżety on niejest nawet Dashing.. Po mnie widać, że jestem piękny a po was oBoże! (Cody zamyka oczy i krąży wokół ringu)  FUUUU w co wy inwestujecie? Rozumiem, że większość swojej wypłaty płacicie na bilety, żeby oglądać taki ideał męszczyzny jak ja! Możecie sobie mówić, że na świecie nie ma ideałów ale ja się z tą regółką nie zgadzam możecie sami się dowiedzieć na własne oczy popatrzcie tutaj na ring i co widzicie! Piękno samo w sobie radzę wam włożyć troszkę w siebie, dłużo wysiłku i włożonej pracy was czeka, żeby stać się ''Dashing'' Nie no co wy nie uda wam się to, ponieważ to są lata ciężkiej pracy nad maseczkami, trzeba się wylegiwać na hawajach pod palmami na słoncu, żeby mieć taką piękną cere a gładką? dam wam odpowiedź kupcie sobie Nivejke! Dobra koncze bo sami wiecie! Sprawy! To narazie brzydale.

Po tych słowach Cody rzuca mikrofon na mate, schodzi z kwadratowego pierścienia i po drodze wyśmiewuję fanów.

Ostatnio edytowany przez damianekozw (2011-03-19 13:32:05)


http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2010/299/a/d/__dashing___cody_rhodes_sig_v3_by_th3epic1-d31l0xo.png
W/P/R na tygodniówce- 0/0/0
W/P/R na House Show 0/0/0
W/P/R na PPV 0/0/0

Offline

 

#7 2011-03-21 16:14:56

Adidas@

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

http://4.bp.blogspot.com/-Rr8bOksHs5w/TYdpVIxa4XI/AAAAAAAAAh0/El6Hxfeg_cg/s1600/John_Morrison17_cutout_by_Crank.png

Do BloodWF dołączył właśnie guru doskonałości John Morrison!! Pewnie mi tego zazdrościcie bo nigdy nie będziecie tacy jak ja! Jest tutaj wiele gwiazd jednak ja cenie tylko jedną!! Aj Styles jednak o nim dopiero później!! Wracając do waszego tematu! Jesteście niczym robale które niszczą tylko Blood Wrestling Federation!!
Jednak najbardziej wkurza mnie John Cena!! Nie wiem wchodzi do ringu mówi że was lubi i to wszystko! Nie wiem co wy śmiecie w nim widzicie!! Wiem że ma on już walkę na Impact jednak ja też chcę ją mieć!! Możecie dać mi byle jakiego zawodnika ale wiem że i tak go pokonam!!
http://www.ac-n1.com/vb/imgcache/6709.imgcache.jpg
Tak właśnie wygląda najbardziej perfekcyjna akcja tutaj!! Jest ona wykonywana przez najlepszego zawodnika NF!! Dlatego klękajcie przed Szamanem Sexu!!
Następnym zawodnikiem o jakim chciałbym pogadać to Cody Rhodes!! Nie wiem czy wiesz ale mam do ciebie respekt jednak powinieneś wiedzieć że Dashing nie możesz być!! Dlatego że właśnie jestem w tej federacji i powinieneś przede mną klękać!! Nigdy byś mnie nie pokonał jednak dobry jesteś!!
I The Rock!! Kim on wogóle jest!! Niby najlepszy ale jednocześnie najgorszy!! Tak samo jak Cody nigdy mnie nie pokona gdyż ja jestem mistrzem!! Nie wiem czy on wogóle powinien tu być!! Odszedł z WWE a teraz musi zaśmiecać tą federacje!! Pewnie stąd pójdzie do TNA!! Jednak John Morrison udowodni mu że on jest tylko pasożytem!!
Na koniec Aj Styles!! Jedyny zawodnik którego doceniam i mam do niego propozycje!! Jeżeli się zgodzisz chcę dołączyć do Fortune!! Nie wiem ale tylko ty i ja jesteśmy tu dość dobrzy na tą grupę więc odpowiedz jak najszybciej!!


http://img44.xooimage.com/files/a/a/5/john-morrison---orange-2361c18.png

Offline

 

#8 2011-03-21 18:24:54

 Adrianedi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 40
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

http://images40.fotosik.pl/701/e5ccee5db25ddbc5.jpg



Słyszymy Theme Song dawno nie widzianego The Rocka, sam Rock zbliża się do ringu w ręku trzyma mikrofon



Przed wami stoi nowa gwiazda Blood Wrestling Federation, zdziwieni ?. Myślę że nie, kilka dni temu przedstawiałem się wam, mówiłem że bardzo mi miło walczyć dla takiej wspaniałej publiczności. Mowiłem prawde, jesteście aprawde wspaniali, pewnie zastanawiacie się po co tutaj przyszłem... Otóż sprawa jest naprawdę bardzo prosta, na czwartkowej pierwszej gali Wielki The Rock zadebiutuje, udanie zadebiutuje pokonując mojego przeciwnika którym Jest Żmija Randy Orton. O nim powiem trochę później a teraz zacznę mówić o was, Jesteście wspaniałymi ludźmi, bez was nic bym nie osiągnął. Wiem że po tej wypowiedzi wszyscy zawodnicy zaczną mnie krytykować ale ja mam to gdzieś, dla mnie liczy się szacunek u was, wy mnie szanujecie a ja was. Tak będzie zawsze do końca mojej kariery. Kariery w której przez wiele lat walczyłem w World Wrestling Federation/Entertaiment, walczyłem walczyłem aż pewnego dnia przyszedł moment załamania. Niestety zostałem zwolniony i zacząłem karierę filmową, byl to najgorszy i największy błąd mojego życia. Straciłem wiele lat mojej młodości właśnie na filmy. Na te jebane filmy !!!. Jednak teraz The Rock powraca, w wielkim stylu do Blood Wrestling Federation, rozpoczyna swoją karierę w tej organizacji z bardzo dobrym przeciwnikiem jakim jest The Randy Orton, czyli dawny Legend Killer... Własnie Legend Killer, Brahama Bull zawsze szanował Legend Killera, Killera który świetnie ogrywał Gmmick, nie podlizywał się publiczonści jak John Cena, nigdy tego nie robił... Nigdy nie robił będąc Legend Killerem, teraz w ostatnich latach zaczął robić to o czym mowiłem, niestety wiele stracił w moich oczach... Dobry Orton to zły Orton, a jako dobry Orton to tylko człowiek do zarabiania pieniędzy dla Vinca McMonha... The Great One ma nadzieje zę wielki, tak nie boje się tego powiedzieć wielki Legend Killer powróci na ringi Blood Wrestling Federation w swojej pierwotnej postaci, nie jako czlowiek podlizujący się ale jako kawal sukin syna. Właśnie takiego go szanowałem od zawsze, jednak teraz zszedł na złą drogę. Nie ma najmiejszych szans na pokonanie Brahama Bulla, poprostu nie ma szans !. Mimo to mam do niego jakiś tam szacunek, żyje w świecie Blood Wrestling Federation... Właśnie apropo BWF pojawia się tutaj coraz więcej ludzi, pojawił się ten dureń John Morrison, szaman Seksu, nie rozumiem go. Przyszedł do federacji i od razu obraża wszystkich jej zawodników . No nie coś jest nie tak.. Jak on śmie obrażać The Great One'a Wielkiego Brahama Bulla i The Rocka !?. Nie ma prawa, ale wracając do walki to nie będzie innego roztrzygnięcia niż moje zwycięztwo, bo ... If Ya Sssssssssssmmmmmmmmmeeeeeeelllllllllll What The Rock, is Cooking !!!


The Rock przy owacji fanów odchodzi na Backstage

Offline

 

#9 2011-03-22 13:36:57

ExplosionV

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

http://image3.examiner.com/images/blog/EXID25456/images/resized_AJ_Styles_Ring_Robe.jpg
W ringu już stoi Ric Flair razem z Aj Styles.
Co tu się dzieje!! Do federacji dołączył John Morrison. To dobrze że masz do mnie szacunek i możesz dużo w tej federacji!! Jednak zaproponowałeś też swój udział w Fortune!! Zgadzam się i jakoż że nie ma tu więcej Tag Teamów to chcemy od razu pasów TT!! Nie możecie wogóle protestować gdyż nikt na to nie zasługuje bardziej niż Aj Styles i John Morrison czyli Fortune!! Ludzie mówią że jesteś moją podróbą jednak ja sądzę że jesteś bardzo dobrym zawodnikiem którego stać na wiele!!
Teraz The Rock!! Przychodzisz tu na chwilę i właśnie ta chwila jest najgorszą w życiu tych padalców!! Jesteś najgorszym aktorem który walczy jak baba!! Obrażasz Cene chociaż i tak ta paczka landrynek jest lepsza od ciebie!! Nie powinieneś nawet śnić o walce ze mną ponieważ jestem sto a może więcej razy lepszy od ciebie!!
A teraz mój przeciwnik na BWF Impact czyli Mr.Anderson!! Czyli ten który jeszcze nic nie powiedział!! Mam do niego tylko 2 góra trzy zdania!! Nigdy nie będziesz lepszy ode mnie ponieważ to ja byłem wielokrotnym mistrzem w TNA a ty tylko o tym śniłeś!! Śnisz tylko o tym by dotać szanse klękania nade mną ale nawet na to nie zasługujesz!! Nie wiem wogóle czemu z tobą walczę!! Wogóle nie zasługujesz stać ze mną w jednym ringu!!
Cody Rhodes ty mi jeszcze nie odpowiedziałeś na pytanie!! Ale mniejsza. Jeżeli nie chcesz dołączyć do najlepszej grupy w BWF to patrz jak dominujemy!! Nie powinieneś wchodzić w drogę ani mi ani Johnowi Morrisonowi. Mówisz tylko o Johnie Cenie który nie jest nawet wart uwagi!! W porównaniu do Fortune!! Ja, Ric i John zdominujemy całe BloodWF.
Wrócę jeszcze na chwilę do mojego rywala czyli Anderson!! Ale że nie chcę marnować znów głosu na tego padalca to Ric coś powie!!
Flair: Słuchaj Anderson w WWE nawet ja cię pokonywałem a ty i tak się chwaliłeś że jesteś najlepszy!! Aj pokona cię i nie będziesz miał nic do gadania!! Zgniecie cię niczym karalucha jednak nawet tego nie jesteś wart!! Po co się wogóle starasz skoro i tak wiadomo że Fortune jest najlepsze!! Nigdy nie pokonasz Stylesa ponieważ w swojej marnej karierze nic nie zrobiłeś!! A Aj wręcz przeciwnie!!
Aj: Tak skoro Ric już wszystko wytłumaczył.
Nagle Ric szepcze coś na ucho Stylesowi.
Aha dobra. Właśnie się dowiedziałem że John Morrison dołancza do walki między Johnem Ceną a Codym Rhodsem!! Mam nadzieje że wygra gdyż jeżeli nie to zhańbi Fortune!!!

Aj schodzi razem z Flairem przy theme Fortune!!


http://3.bp.blogspot.com/-6HSGpsOjIB4/TYIhHFfeOrI/AAAAAAAAAgc/CupkzQI3ry8/s1600/ajsygna.jpg

Offline

 

#10 2011-03-22 16:24:34

LampsxD

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-15
Posty: 35
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

http://0d.img.v4.skyrock.net/0de/cena34120/pics/2318183269_2.gif
"No More Words"
Na ring zmierza Jeff Hardy , bierze mikrofon po czym zaczyna mówić:
Witajcie ponownie BWF Universe. Kilka dni temu wam się przedstawiłem. Nazywam się Jeff Hardy i przybyłem tu aby zostać przyszłym BWF World Heavyweight Championem , ale najpierw chcę zdobyć coś prostszego , czyli BWF Global Championship. Teraz coś o moim przeciwniku na pierwszej tygodniówce Blood Wrestling Federation , czyli THE BIG SHOW ! Wielkolud , który myśli , że coś potrafi , a tak naprawdę jest zerem. Wygrywa tylko masą , nic nie umie. Przyznaję , że ja też brałem narkotyki , ale to się już nie powtórzy! Obiecuję to wam
Pokonam Big Showa , a potem zarząd BloodWf zobaczy jakiego świetnego zawodnika mają w swoim rosterze. Teraz trochę o Fortune. Grupa która chce wygrać pasy Tag-Teamowe. Chyba was główka boli , jesteście jeszcze za słabi na to! Oczywiście szanuję Cię AJ Styles i Ciebie JoMo. Zobaczymy ...
The Rock, niby taki super kozak , wyzywa Cene , myśli , że jest najlepszy , ale zostawił wrestling , żeby grać jakąś zębową wróżke
w filmie ? WHAT?!
A o Cenie to już wogóle lepiej nie mówić . Żałosny, słaby dzieciak , który pokazuje to swoje You Cant See Me . To by było chyba narazie na tyle. 3Majcie się i pamiętajcie , pokonam Big Showa a potem zostane BWF Global Championem , obiecuję wam to!!
"Because I'm Jeff Hardy .. and I'm .. Extreme Enigma !!
Jeff schodzi z ringu i idzie na BS


_______________________________________
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRxd5L48CDNyYupyloOD4Ac8w-nPHm7ZDxd7HdwgYZPne2I5NVp&t=1
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7AMEf5Xetn-nsuy5f5TPoHwB9Na5uHcYSpdqI8qOjRZAX8URv&t=1

Offline

 

#11 2011-03-22 18:05:35

mixaki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

Rozbrzmiewa piosenka Johna Ceny....staje na rampie i salutuje po czym biegnie do ringu.... i się wita ze swoimi fanami..Pokazuje swoje znaki po czym bierze mikrofon i mówi :
-Jestem John Cena i jestem najlepszy w tej federacji.Nikt mnie nie pokona np :Undertaker,The Miz itp.....
-A jeśli chodzi o pasy zdobędę je wszystkie  po kolei i nikt nie stanie mi na drodze a jak stanie to będzie dupa blada...xD
-Pierwszy pas jaki będę mieć do mistrza świata potem wagi ciężkiej a potem....a potem będzie Tag Team !
-Więc pamiętajcie ja jestem tu twarzą tego efeda! i nikt nie powstrzyma mnie a jak powstrzyma to kiszka będzie z nim
-Pamiętajcie John Cena mistrz wagi ciężkiej , mistrz świata a potem mistrz tag team'u !!! a teraz o mojej walce Triple Threat Match...
-Myślą że wygrają ze mną a się mylą....Jeśli ktoś pomyśli że przegram to jest w wielkim błędzie bo ja to JOHN CENA!!!! i po tych słowach włącza się moje theme pokazując swoje znaki


Od Admina : Przykro mi ale twój post nie będzie zaliczany do walki. Nie dlatego że walczysz ze mną, ale dlatego że twój post nie spełnia wymagań. Wspominane było minimum 7 linijek a max 60 twój post ma nie całe 4  linijki więc się nie liczy. Po za tym jesteś jedynym który nie przestrzega zasad na forum i to nie po raz pierwszy dostajesz pierwsze ostrzeżenie, jeśli dostaniesz trzy ostrzenżenia będzie BAN ! 

Ostatnio edytowany przez mixaki (2011-03-23 19:58:41)


You Can See Me !

Offline

 

#12 2011-03-23 19:30:06

 Asshole

Użytkownik

Skąd: Pdkp
Zarejestrowany: 2011-03-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

* Rozbrzmiewa znany theme i Mr. Anderson pojawia się na rampie, kierując się w stronę ringu.

- Hello Assholes. Jestem tutaj, a nie w TNA czy w WWE. Pytacie dlaczego. Nie pytacie? Dziwne ... zawsze jesteście ciekawi dlaczego on to zrobił. Po co on tu przyszedł. Odpowiem wam w stylu, pewnej Polskiej piosenkarki. Jestem tutaj bo mi się bzykać chciało. A teraz dupki, popatrzcie na swoje miny. Widzę zaczerwienione twarze. Świntuchy ... tylko jedno wam w głowie. Ale myślałem o bzykaniu w stylu pszczół. Wiecie o co mi chodzi. Bzz .... bzzz.... bzzz.... i tak dalej. BWF, cóż za piękna i niezwykła nazwa. Jest tak piękna jak ... moje gówno pierwszej klasy, które nigdy nie zostawia śladów na papierze. Jest tak piękna jak ... aktorka porno na początku filmu. Jest także, tak piękna jak ... Twoja porażka AJ Styles na jutrzejszej gali. Wychodzisz tutaj na ring, z Dziadkiem Mrozem. Te jego Wooooo przeszkadzają tylko świntuszyć publiczności. Chwalisz się, że wygrasz bo nie jestem lepszy od Ciebie. Śnię tylko o tym by jak to nazwałeś " dostać szansę klękania nad Tobą". Pomyliły Ci się osoby. Ja jestem w pełni hetero, a to z Flairem chyba klękacie na zmianę nad sobą. Nie wiem, nie ingeruję w wasze życie towarzyskie. Ale na pewno nie wygrasz jutro, ani nigdy indziej. A wiesz dlaczego, bo musisz przejść przez to co Ci zgotuje. Przepraszam, że zapomniałem się wam przedstawić ale zrobię to teraz.
MR. ANNNNDEEEEEEEEEEERRRRRRRSOOOONNN !!!  ANNNNDEEEERRRRSOOOOON.

* Mr. Anderson udaje się do szatni.


http://3.bp.blogspot.com/_5K62j45fj4o/TLN3u48SWaI/AAAAAAAAAqQ/kbe34n1grFk/s200/inkinc.jpg
http://i581.photobucket.com/albums/ss256/shadow_fx/signatures/wrestling-tna/beautiful_people_2.png
http://sportgfx.com/attachments/other-signatures-35/374d1264698705-mr-anderson-tna-other-signatures-anderson.jpg

Offline

 

#13 2011-03-28 16:16:07

StraightEdge

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ring Blood Wrestling Federation

http://brundleflyonthewall.files.wordpress.com/2011/01/cm-punk.jpg

W ringu juz Straight Edge CM Punk który czeka na ciszę!!
Co tu się dzieje w federacji jest nowa gwiazda a wy ją tak przyjmujecie?? Nie wiem jakim prawem to  robicie ale wiem że nie przestrzegacie zasad Straight Edge!!
Tak właśnie nie przyszedłem mówić tu o tym jacy jesteście tylko żeby was nawrócić!! Jestem zbawcom i nie zmienicie tego!! Tylko ja mam potęgę która może was zmienić!! Jednak wy i tak pijecie, palicie i bierzecie narkotyki!! Niestety ja muszę na to patrzeć a robię to z bólem!! Ale jednak mam nadzieję że ktoś po moich słowach się nawróci!!
Dobra teraz czas pomówić o BloodWF!! Są tu zawodnicy którzy myślą tylko o ćpaniu!! Głównie chodzi mi o Jeff Hardy!!Nie wiem po co z WWE poszedłeś do TNA a teraz tu!! Swoją obecnością zaśmiecasz tylko federacje. Myślisz tylko o trzech rzeczach piwie papierosach i narkotykach!! Wygrałeś z Big Show ale ze mną byś nie wygrał!!
Jak wogóle się tu dotałeś nie wiem ale wiem jedno za chwilę cię tu nie będzie!!
Mam dla ciebie propozycję!! Jeff Hardy vs CM Punk Stell Cage Match o pas Global!! Co ty na to?? Na pewno tchórzysz!! Ale mnie to nie obchodzi dlatego od razu mówię że cię pokonam!!
Następna sprawa czyli Fortune!! Czym wy wogóle jesteście!! John Morrison kolejny który bierze używki i Aj Styles pan papieros i ten staruch Flair!! Dobrze się dobraliście ponieważ tylko idioci mogą byc w idiotycznej drużynie!! Nigdy nie będziecie dobrzy i wie to każdy w tej federacji!!
The Rock jesteś fatalnym zawodnikiem nie wiem po co sie przechwalasz!! Nigdy nie będziesz tak wspaniały jak Mr.Straight Edge!! Bądź normalny i pokłoń się przed twoim panem!! Jednak wiem że masz już feud z JoMo więc nie chce zaczynać z niską półką!!
Następny zawodnik to Cody Rhodes który uważa się za jakiegoś pana ideał!! Cody aby być Dashing trzeba przestrzegać zasad Straight Edge!! I mam dla ciebie propozycje chcesz dołączyć do mnie!! Będziesz Dashing jeżeli będziesz przestrzegał nie powinieneś zaprzeczać więc czekam na odpowiedź!!
Dobra wracam do tematu waszego!! Nie wiem na co wy czekacie!! Na tych padalców którzy będą tutaj cały czas mówić jacy są suepr a nie są!! Lepiej ze mną nie zadzierać!! Wiecie na pewno dlaczego a jeżeli nie to już wam pokazuje!!
Na titatronie pojawia się gala Breaking Point na której CM Punk poddał Undertakera!!
Widzicie to! To spotka każdego zawodnika który stanie na drodze zasadom Straight Edge!!


http://iv.pl/images/77520389232510953769.jpg
http://c.wrzuta.pl/wi11877/08b126fe0027bc054d2f322a/0/userbar%20se2

Offline

 
  • Index
  •  » Ring
  •  » Ring Blood Wrestling Federation

Ciekawostka :

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starastarego.pun.pl www.narutomaniak.pun.pl www.mpu22.pun.pl www.java24.pun.pl www.empiremt2.pun.pl